O nas

Niezapomniane Smaki to nie tylko wspólny znak, który nas łączy, ale przede wszystkim zamiłowanie i szacunek do miejsca, gdzie wspólnie mieszkamy i pracujemy. Jesteśmy grupą zaprzyjaźnionych producentów rolnych/rolników, prowadzących swoje gospodarstwa w najpiękniejszym i mało znanym regionie – Podlasiu. To właśnie tu, w otoczeniu lasów i pól pomiędzy Bugiem a Narwią, w domowym zaciszu tworzymy produkty najwyższej jakości, wytwarzane w oparciu o tradycyjne metody.

Żyjąc w dzisiejszym świecie powracamy do tradycji, produkujemy żywność bez dodatków chemicznych i konserwantów, i tym chcielibyśmy się z Wami podzielić.

W naszych produktach odnajdziecie pasję tworzenia, bezkompromisową świeżość, tradycję i nowoczesność, a wszystko to okraszone niezapomnianym smakiem wiejskiej spiżarni.

Współpraca i wynikające z tego wzajemne wsparcie dało możliwość realizacji naszych marzeń. Dzięki temu możemy zaoferować państwu: nabiał z mleka koziego i krowiego, wiejskie jaja kurze i przepiórcze, olej słonecznikowy, mieso wołowe i wędliny.